Europees kampioenen bandstoten

Terug naar de statistieken

Jaar Plaats Land 1e plaats 2e plaats 3e plaats
1950 Algiers Frankrijk Ernst Reicher Clement van Hassel Roland Dufetelle
1951 Barcelona Spanje René Vingerhoedt Joaquin Domingo Ernst Reicher
1952 Madrid Spanje René Vingerhoedt August Tiedtke Alfredo Alhinho
1953 Valencia Spanje Joaquin Domingo René Vingerhoedt Clement van Hassel
1954 Saarbrücken Duitsland Walter Lütgehetmann August Tiedtke René Vingerhoedt
1955 Idar-Oberstein Duitsland August Tiedtke Cees van Oosterhout Walter Lütgehetmann
1956 Lissabon Portugal Emile Wafflard Walter Lütgehetmann Cees van Oosterhout
1957 Groningen Nederland René Vingerhoedt Cees van Oosterhout August Tiedtke
1958 Leuven België René Vingerhoedt Walter Lütgehetmann Emile Wafflard
1959 Oberhausen Duitsland René Vingerhoedt Johann Scherz Walter Lütgehetmann
1960 Terrassa Spanje René Vingerhoedt Joaquin Domingo Bert Teegelaar
1963 Lissabon Portugal Raymond Ceulemans Johann Scherz José Padros
1964 Den Helder Nederland Raymond Ceulemans Johann Scherz Clement van Hassel
1965 Montecatini Terme Italië Raymond Ceulemans Johann Scherz Bert Teegelaar
1966 Krefeld Duitsland Raymond Ceulemans Johann Scherz Jean Marty
1967 Deurne België Raymond Ceulemans Ludo Dielis Johann Scherz
1969 Alghero Italië Raymond Ceulemans Ludo Dielis Hans Vultink
1970 Apeldoorn Nederland Raymond Ceulemans Ludo Dielis Roland Dufetelle
1971 Eupen België Ludo Dielis Raymond Ceulemans Henk de Kleine
1972 Mol België Ludo Dielis Emile Wafflard Roland Dufetelle
1973 Wenen Oostenrijk Ludo Dielis Francis Connesson Laurent Boulanger
1974 Zandvoort Nederland Ludo Dielis Francis Connesson Hans Vultink
1975 Granada Spanje Christ van der Smissen Ludo Dielis Johann Scherz
1976 Moyeuvre-Grande Frankrijk Raymond Ceulemans Francis Connesson Ludo Dielis
1977 Bottrop Duitsland Raymond Ceulemans Johann Scherz Dieter Müller
1978 Zelzate België Raymond Ceulemans Ludo Dielis Francis Connesson
1979 Emmeloord Nederland Raymond Ceulemans Francis Connesson Hans Vultink
1980 Wedel Duitsland Ludo Dielis Raymond Ceulemans Dieter Müller
1981 Hechtel België Ludo Dielis Raymond Ceulemans Christ van der Smissen
1982 Emmeloord Nederland Christ van der Smissen Ludo Dielis Fonsy Grethen
1983 Madrid Spanje Ludo Dielis Jan Arnouts Wolfgang Zenkner
1984 Franeker Nederland Raymond Ceulemans Christ van der Smissen Egidio Vieirat
1985 Épinal Frankrijk Raymond Ceulemans Francis Connesson Fonsy Grethen
1986 Dülmen Duitsland Raymond Ceulemans Ludo Dielis Marco Zanetti
1987 Mondorf-les-Bains Luxemburg Franz Stenzel Fonsy Grethen Christ van der Smissen
1988 Groningen Nederland Christ van der Smissen Christoph Pilss Wolfgang Zenkner
1990 Bottrop Duitsland Frédéric Caudron Dick Jaspers Fonsy Grethen
1991 Mondorf-les-Bains Luxemburg Frédéric Caudron Fonsy Grethen Fabian Blondeel
1992 Grubbenvorst Nederland Fabian Blondeel Fonsy Grethen Martin Horn
1993 Wijchen Nederland Frédéric Caudron Wolfgang Zenkner Jean Paul de Bruijn
1994 Wijchen Nederland Fonsy Grethen Wolfgang Zenkner Jean Paul de Bruijn
1995 Wijchen Nederland Wolfgang Zenkner Frédéric Caudron Jean Paul de Bruijn
1996 Wijchen Nederland Stephan Horvath Jos Bongers Peter de Backer & Jean Paul de Bruijn
1997 Wijchen Nederland Martin Horn Peter de Backer Fabian Blondeel & Marc Massé
1998 Wijchen Nederland Martin Horn Jos Bongers Fabian Blondeel & Frédéric Caudron
1999 Wijchen Nederland Fonsy Grethen Jos Bongers Francisco Fortiana & Martin Horn
2000 Hooglede België Fabian Blondeel Jordi Amell Martin Horn & Ferdinand Polman
2001 Duisburg Duitsland Jean Paul de Bruijn Fabian Blondeel Peter de Backer & Rafael García
2002 Wijchen Nederland Jean Paul de Bruijn Xavier Grétillat Jordi Amell & Peter de Backer
2003 Amsterdam Nederland Jean Paul de Bruijn Martin van der Spoel Johan Claessen & Rafael García
2004 Cervera Spanje Alain Remond Michel van Silfhout Peter de Backer & Jean Paul de Bruijn
2005 Hasselt België Jean Paul de Bruijn Dick Jaspers Fabian Blondeel & Alain Rémond
2006 Kortrijk België Jean Paul de Bruijn Fabian Blondeel Xavier Grétillat & Eddy Leppens
2007 Cervera Spanje Jean Paul de Bruijn Xavier Grétillat Frédéric Caudron & Ludger Havlik
2008 Carvin Frankrijk Frédéric Caudron Xavier Grétillat Henri Tilleman &Michel van Silfhout
2009 Wijchen Nederland Frédéric Caudron Wolfgang Zenkner Xavier Grétillat & Alain Remond
2010 Llinares del Valles Spanje Wolfgang Zenkner Xavier Grétillat Alain Remond & Bernard Villiers
2011 Haarlo Nederland Frédéric Caudron Michel van Silfhout Alain Remond & Henri Tilleman
2012 Cervera Spanje Frédéric Caudron Jean Paul de Bruijn Juan Espinasa & Bernard Boudoin
2013 Brandenburg Duitsland Frédéric Caudron Bernard Villiers Alain RemondJean Paul de Bruijn
2014 Hoogeveen Nederland Jean Paul de Bruijn Xavier Grétillat Juan Espinasa &Frédéric Caudron
2015 Nederland

Terug naar de statistieken

Digiprove sealDe inhoudt op deze pagina van bv b.e.j.a. is Digiproved © 2015
Facebooktwittergoogle_pluspinterest

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *