Wereldkampioenen driebanden

Terug naar de statistieken

Jaar Plaats  1e plaats  2e plaats  3e plaats
1928  Reims  Edmound Sousa  Carel Koopman  Otto Unshelm
1929  Brussel  Edmound Sousa  Emile Zaman  Arnoud Sengers
1930  Amsterdam  Henk Robijns  Edmound Sousa  Arnoud Sengers
1931  Barcelona  Henrique Miro  Edmound Sousa  Arnoud Sengers
1932  Vichy  Henk Robijns  Claudio Puigvert  Franz Aeberhard
1933  Caïro  Henk Robijns  Edmound Sousa  Claudio Puigvert
1934  Barcelona  Claudio Puigvert  Jacques Davin  Jean Albert
1935  Algiers  Alfred Lagache  Claudio Puigvert  Emile Zaman
1936  New York  Edward Lee  Eugene Deardoff  Edmound Sousa
1937  Keulen  Alfred Lagache  August Tiedtke  Arnoud Sengers
1938  Buenos Aires  Augusto Vergez  Fransisco Vergez  Alfred Lagache
1949  Buenos Aires  René Vingerhoedt  José Bonomo  Augusto Vergez
1952  Buenos Aires  Pedro Carrera  August Tiedtke  Carlos Friedenthal
1953  Antwerpen  Enrique Navarra  René Vingerhoedt  Pedro Carrera
1958  Barcelona  Enrique Navarra  René Vingerhoedt  August Tiedtke
1960  Buenos Aires  René Vingerhoedt  Carlo Monestier  José Bonomo
1961  Amsterdam  Alfredo Suarez  Egidio Vieira  Bernard Siguret
1963  Neuss  Raymond Ceulemans  Johann Scherz  Enrique Navarra
1964  Oostende  Raymond Ceulemans  Marcelo López  Roger Hanoun
1965  Hilversum  Raymond Ceulemans  Johann Scherz  Koya Ogata
1966  Buenos Aires  Raymond Ceulemans  Enrique Navarra  Alfonso González
1967  Lima  Raymond Ceulemans  Humberto Suguimizu  Keizo Kubo
1968  Düren  Raymond Ceulemans  Koya Ogata  Johann Scherz
1969  Tokio  Raymond Ceulemans  Koya Ogata  Diego Martínez
1970  Las Vegas  Raymond Ceulemans  Nobuaki Kobayashi  Johann Scherz
1971  Groningen  Raymond Ceulemans  Rini van Bracht  Henny de Ruyter
1972  Buenos Aires  Raymond Ceulemans  Nobuaki Kobayashi  Peter Thøgersen
1973  Caïro  Raymond Ceulemans  Nobuaki Kobayashi  Humberto Suguimizu
1974  Antwerpen  Nobuaki Kobayashi  Raymond Ceulemans  Yoshio Yoshihara
1975  La Paz  Raymond Ceulemans  Rini van Bracht  Nobuaki Kobayashi
1976  Oostende  Raymond Ceulemans  Nobuaki Kobayashi  Junichi Komori
1977  Tokio  Raymond Ceulemans  Nobuaki Kobayashi  Yoshio Yoshihara
1978  Las Vegas  Raymond Ceulemans  Nobuaki Kobayashi  Junichi Komori
1979  Lima  Raymond Ceulemans  Nobuaki Kobayashi  Yoshio Yoshihara
1980  Buenos Aires  Raymond Ceulemans  Yoshio Yoshihara  Nobuaki Kobayashi
1981  Caïro  Ludo Dielis  Nobuaki Kobayashi  Johann Scherz
1982  Guayaquil  Rini van Bracht  Yoshio Yoshihara  Carlos Hallon
1983  Aix-les-Bains  Raymond Ceulemans  Richard Bitalis  Nobuaki Kobayashi
1984  Krefeld  Nobuaki Kobayashi  Ludo Dielis  Raymond Ceulemans
1985  Heeswijk-Dinther  Raymond Ceulemans  Nobuaki Kobayashi  Junichi Komori
1986  Las Vegas  Avelino Rico  Torbjörn Blomdahl  Raymond Ceulemans
1987  Caïro  Torbjörn Blomdahl  Frank Torres  Arturo Bone
1988 geen  Torbjörn Blomdahl  Nobuaki Kobayashi  Raymond Ceulemans
1989 geen  Ludo Dielis  Torbjörn Blomdahl  Raymond Ceulemans
1990 geen  Raymond Ceulemans  Torbjörn Blomdahl  Ludo Dielis
1991 geen  Torbjörn Blomdahl  Raymond Ceulemans  Dick Jaspers
1992 geen  Torbjörn Blomdahl  Raymond Ceulemans  Dick Jaspers
1993  Aalborg  Rini van Bracht  Edgar Bettzieche  Brian Knudsen
1995  Grubbenvorst  Jozef Philipoom  John Tijssens  Nobuaki Kobayashi
1996  Hattingen  Christian Rudolph  Dani Sánchez  Gerhard Kostistansky
1997  Grubbenvorst  Torbjörn Blomdahl  Raimond Burgman  Marco Zanetti
1998  Rezé  Dani Sánchez  Torbjörn Blomdahl  Christian Rudolph
1999  Bogota  Frédéric Caudron  Torbjörn Blomdahl  Dick Jaspers
2000  Saint-Étienne  Dick Jaspers  Tonny Carlsen  Marco Zanetti
2001  Luxemburg  Raymond Ceulemans  Marco Zanetti  Luis Miguel Avilla
2002  Randers  Marco Zanetti  Dion Nelin  Dick Jaspers
2003  Valladolid  Semih Sayginer  Filipos Kasidokostas  Torbjörn Blomdahl
Marco Zanetti
2004  Rotterdam  Dick Jaspers  Filipos Kasidokostas  Jacob Haack-Sørensen
Nikos Polychronopoulos
2005  Lugo  Dani Sánchez  Jean Paul de Bruijn  Peter de Backer
Eddy Leppens
2006  Sankt Wendel  Eddy Merckx  Nikos Polychronopoulos  Peter de Backer
Dick Jaspers
2007  Cuenca  Ryuji Umeda  Dani Sánchez  Dick Jaspers
Ramon Rodriguez
2008  Sankt Wendel  Marco Zanetti  Torbjörn Blomdahl  Peter de Backer
Jérémy Bury
2009  Lausanne  Filipos Kasidokostas  Eddy Merckx  Eddy Leppens
Marco Zanetti
2010  Sluiskil  Dani Sánchez  Eddy Leppens  Sung-Won Choi
Javier Palazon
2011  Lima  Dick Jaspers  Marco Zanetti  Javier Palazon
Dani Sánchez
2012  Porto  Eddy Merckx  Sung-Won Choi  Frédéric Caudron
Marco Zanetti
2013  Antwerpen  Frédéric Caudron  Filipos Kasidokostas  Alexander Salazar
Dick Jaspers
2014  Seoel  Sung-Won Choi  Torbjörn Blomdahl  Jean Paul de Bruijn
Hyun Min Seo

Tussen 1988 en 1992 werd het kampioenschap over meerdere toernooien gespeeld, vandaar dat er “geen” bij de plaatsnaam vermeld staat.

Terug naar de statistieken

Facebooktwittergoogle_pluspinterest

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *