Rooster december 2016

Rooster Dongemond Competitie december 2016
             
Datum   Thuis   Uit   Wedstrijdlocatie
             
maandag 5 december 2016 Lage Zwaluwe A Wagenberg A Den Domp, Plantsoen 10 4926 RB Lage Zwaluwe
woensdag 7 december 2016 Made A Lage Zwaluwe B ’t Hoekske, Nieuwstraat 58 4921 CX Made
maandag 5 december 2016 B.E.J.A. C Made B Vestingzicht, Burgemeester Allardstraat 2a 4931 CA Geertruidenberg
maandag 5 december 2016 Made C B.E.J.A. B ’t Hoekske, Nieuwstraat 58 4921 CX Made
maandag 5 december 2016 Terheijden A Haven B De Cour, Markstraat 6 4844 CR Terheijden
maandag 5 december 2016 Haven A Terheijden B De Haven, Pieter Breughelstraat 15 4941 ZB Raamsdonksveer
             
dinsdag 6 december 2016 Haven C Haven D De Haven, Pieter Breughelstraat 15 4941 ZB Raamsdonksveer
dinsdag 6 december 2016 Lage Zwaluwe C B.E.J.A. D Den Domp, Plantsoen 10 4926 RB Lage Zwaluwe
dinsdag 6 december 2016 B.E.J.A. A Made B Vestingzicht, Burgemeester Allardstraat 2a 4931 CA Geertruidenberg
 
maandag 12 december 2016 Terheijden A B.E.J.A. A De Cour, Markstraat 6 4844 CR Terheijden
maandag 12 december 2016 Haven C B.E.J.A. C De Haven, Pieter Breughelstraat 15 4941 ZB Raamsdonksveer
maandag 12 december 2016 Lage Zwaluwe C Made B Den Domp, Plantsoen 10 4926 RB Lage Zwaluwe
maandag 12 december 2016 B.E.J.A. B Haven D Vestingzicht, Burgemeester Allardstraat 2a 4931 CA Geertruidenberg
maandag 12 december 2016 Made A Terheijden B ’t Hoekske, Nieuwstraat 58 4921 CX Made
maandag 12 december 2016 Made C Wagenberg A ’t Hoekske, Nieuwstraat 58 4921 CX Made
             
dinsdag 13 december 2016 Lage Zwaluwe B Made D Den Domp, Plantsoen 10 4926 RB Lage Zwaluwe
dinsdag 13 december 2016 B.E.J.A. D Haven B Vestingzicht, Burgemeester Allardstraat 2a 4931 CA Geertruidenberg
dinsdag 13 december 2016 Haven A Lage Zwaluwe A De Haven, Pieter Breughelstraat 15 4941 ZB Raamsdonksveer
 
maandag 19 december 2016 Haven D Terheijden B De Haven, Pieter Breughelstraat 15 4941 ZB Raamsdonksveer
maandag 19 december 2016 B.E.J.A. A Haven C Vestingzicht, Burgemeester Allardstraat 2a 4931 CA Geertruidenberg
maandag 19 december 2016 Made B B.E.J.A. D ’t Hoekske, Nieuwstraat 58 4921 CX Made
maandag 19 december 2016 Lage Zwaluwe A Made C Den Domp, Plantsoen 10 4926 RB Lage Zwaluwe
maandag 19 december 2016 Terheijden A Made A De Cour, Markstraat 6 4844 CR Terheijden
maandag 19 december 2016 Made B Lage Zwaluwe B ’t Hoekske, Nieuwstraat 58 4921 CX Made
             
dinsdag 20 december 2016 B.E.J.A. C Haven A Vestingzicht, Burgemeester Allardstraat 2a 4931 CA Geertruidenberg
dinsdag 20 december 2016 Haven B B.E.J.A. B De Haven, Pieter Breughelstraat 15 4941 ZB Raamsdonksveer
dinsdag 20 december 2016 Wagenberg A Lage Zwaluwe C Plexat, Kerkstraat 22 4845 ED Wagenberg

Rooster november 2016

Rooster Dongemond Competitie november 2016
             
Datum   Thuis   Uit   Wedstrijdlocatie
             
dinsdag 1 november 2016 B.E.J.A. B Made D Vestingzicht, Burgemeester Allardstraat 2a 4931 CA Geertruidenberg
dinsdag 1 november 2016 Lage Zwaluwe B Wagenberg A Den Domp, Plantsoen 10 4926 RB Lage Zwaluwe
dinsdag 1 november 2016 Haven C Terheijden A De Haven, Pieter Breughelstraat 15 4941 ZB Raamsdonksveer
 
maandag 7 november 2016 Terheijden A Terheijden B De Cour, Markstraat 6 4844 CR Terheijden
maandag 7 november 2016 Lage Zwaluwe A Made D Den Domp, Plantsoen 10 4926 RB Lage Zwaluwe
maandag 7 november 2016 B.E.J.A. C Haven B Vestingzicht, Burgemeester Allardstraat 2a 4931 CA Geertruidenberg
maandag 7 november 2016 Made C Lage Zwaluwe B ’t Hoekske, Nieuwstraat 58 4921 CX Made
maandag 7 november 2016 Made A Lage Zwaluwe C ’t Hoekske, Nieuwstraat 58 4921 CX Made
maandag 7 november 2016 Haven A B.E.J.A. D De Haven, Pieter Breughelstraat 15 4941 ZB Raamsdonksveer
             
dinsdag 8 november 2016 B.E.J.A. A Haven D Vestingzicht, Burgemeester Allardstraat 2a 4931 CA Geertruidenberg
dinsdag 8 november 2016 Haven C B.E.J.A. B De Haven, Pieter Breughelstraat 15 4941 ZB Raamsdonksveer
dinsdag 8 november 2016 Wagenberg A Made B Plexat, Kerkstraat 22 4845 ED Wagenberg
 
maandag 14 november 2016 Lage Zwaluwe B Lage Zwaluwe C Den Domp, Plantsoen 10 4926 RB Lage Zwaluwe
maandag 14 november 2016 B.E.J.A. D Made C Vestingzicht, Burgemeester Allardstraat 2a 4931 CA Geertruidenberg
maandag 14 november 2016 Made D B.E.J.A. C ’t Hoekske, Nieuwstraat 58 4921 CX Made
maandag 14 november 2016 Made B Lage Zwaluwe A ’t Hoekske, Nieuwstraat 58 4921 CX Made
maandag 14 november 2016 Terheijden B Haven C De Cour, Markstraat 6 4844 CR Terheijden
maandag 14 november 2016 Haven D Terheijden A De Haven, Pieter Breughelstraat 15 4941 ZB Raamsdonksveer
             
dinsdag 15 november 2016 Haven B B.E.J.A. A De Haven, Pieter Breughelstraat 15 4941 ZB Raamsdonksveer
dinsdag 15 november 2016 B.E.J.A. B Haven A Vestingzicht, Burgemeester Allardstraat 2a 4931 CA Geertruidenberg
dinsdag 15 november 2016 Wagenberg A Made A Plexat, Kerkstraat 22 4845 ED Wagenberg
 
maandag 21 november 2016 B.E.J.A. C Lage Zwaluwe A Vestingzicht, Burgemeester Allardstraat 2a 4931 CA Geertruidenberg
maandag 21 november 2016 Haven A Haven B De Haven, Pieter Breughelstraat 15 4941 ZB Raamsdonksveer
maandag 21 november 2016 Terheijden A Made B De Cour, Markstraat 6 4844 CR Terheijden
maandag 21 november 2016 Made A B.E.J.A. D ’t Hoekske, Nieuwstraat 58 4921 CX Made
maandag 21 november 2016 Lage Zwaluwe C Terheijden B Den Domp, Plantsoen 10 4926 RB Lage Zwaluwe
maandag 21 november 2016 Made C Haven D ’t Hoekske, Nieuwstraat 58 4921 CX Made
             
dinsdag 22 november 2016 Lage Zwaluwe B B.E.J.A. B Den Domp, Plantsoen 10 4926 RB Lage Zwaluwe
dinsdag 22 november 2016 B.E.J.A. A Wagenberg A Vestingzicht, Burgemeester Allardstraat 2a 4931 CA Geertruidenberg
dinsdag 22 november 2016 Haven C Made D De Haven, Pieter Breughelstraat 15 4941 ZB Raamsdonksveer
 
maandag 28 november 2016 Lage Zwaluwe A Made A Den Domp, Plantsoen 10 4926 RB Lage Zwaluwe
maandag 28 november 2016 B.E.J.A. B Lage Zwaluwe C Vestingzicht, Burgemeester Allardstraat 2a 4931 CA Geertruidenberg
maandag 28 november 2016 Terheijden B Made C De Cour, Markstraat 6 4844 CR Terheijden
maandag 28 november 2016 Made D Terheijden A ’t Hoekske, Nieuwstraat 58 4921 CX Made
maandag 28 november 2016 Made B B.E.J.A. A ’t Hoekske, Nieuwstraat 58 4921 CX Made
maandag 28 november 2016 Haven D Haven A De Haven, Pieter Breughelstraat 15 4941 ZB Raamsdonksveer
             
dinsdag 29 november 2016 B.E.J.A. D Lage Zwaluwe B Vestingzicht, Burgemeester Allardstraat 2a 4931 CA Geertruidenberg
dinsdag 29 november 2016 Haven B Haven C De Haven, Pieter Breughelstraat 15 4941 ZB Raamsdonksveer
dinsdag 29 november 2016 Wagenberg A B.E.J.A. C Plexat, Kerkstraat 22 4845 ED Wagenberg

Rooster oktober 2016

Rooster Dongemond Competitie oktober 2016
             
Datum   Thuis   Uit   Wedstrijdlocatie
             
maandag 3 oktober 2016 Made C Haven A ’t Hoekske, Nieuwstraat 58 4921 CX Made
maandag 3 oktober 2016 B.E.J.A. D B.E.J.A. A Vestingzicht, Burgemeester Allardstraat 2a 4931 CA Geertruidenberg
maandag 3 oktober 2016 Lage Zwaluwe B Terheijden A Den Domp, Plantsoen 10 4926 RB Lage Zwaluwe
maandag 3 oktober 2016 Made A Made D ’t Hoekske, Nieuwstraat 58 4921 CX Made
maandag 3 oktober 2016 Terheijden B Lage Zwaluwe A De Cour, Markstraat 6 4844 CR Terheijden
maandag 3 oktober 2016 Haven D Wagenberg A De Haven, Pieter Breughelstraat 15 4941 ZB Raamsdonksveer
             
dinsdag 4 oktober 2016 B.E.J.A. B B.E.J.A. C Vestingzicht, Burgemeester Allardstraat 2a 4931 CA Geertruidenberg
dinsdag 4 oktober 2016 Haven B Made B De Haven, Pieter Breughelstraat 15 4941 ZB Raamsdonksveer
dinsdag 4 oktober 2016 Lage Zwaluwe C Haven C Den Domp, Plantsoen 10 4926 RB Lage Zwaluwe
 
maandag 10 oktober 2016 Terheijden B B.E.J.A. B De Cour, Markstraat 6 4844 CR Terheijden
maandag 10 oktober 2016 Haven D B.E.J.A. D De Haven, Pieter Breughelstraat 15 4941 ZB Raamsdonksveer
maandag 10 oktober 2016 Made B Made C ’t Hoekske, Nieuwstraat 58 4921 CX Made
maandag 10 oktober 2016 Lage Zwaluwe A Haven A Den Domp, Plantsoen 10 4926 RB Lage Zwaluwe
maandag 10 oktober 2016 B.E.J.A. C Terheijden A Vestingzicht, Burgemeester Allardstraat 2a 4931 CA Geertruidenberg
maandag 10 oktober 2016 Made D Lage Zwaluwe C ’t Hoekske, Nieuwstraat 58 4921 CX Made
             
dinsdag 11 oktober 2016 Wagenberg A Haven A Plexat, Kerkstraat 22 4845 ED Wagenberg
dinsdag 11 oktober 2016 B.E.J.A. A Made A Vestingzicht, Burgemeester Allardstraat 2a 4931 CA Geertruidenberg
dinsdag 11 oktober 2016 Haven B Lage Zwaluwe B De Haven, Pieter Breughelstraat 15 4941 ZB Raamsdonksveer
 
maandag 17 oktober 2016 B.E.J.A. A B.E.J.A. C Vestingzicht, Burgemeester Allardstraat 2a 4931 CA Geertruidenberg
maandag 17 oktober 2016 Terheijden A Lage Zwaluwe A De Cour, Markstraat 6 4844 CR Terheijden
maandag 17 oktober 2016 Made C Made D ’t Hoekske, Nieuwstraat 58 4921 CX Made
maandag 17 oktober 2016 Lage Zwaluwe B Haven D Den Domp, Plantsoen 10 4926 RB Lage Zwaluwe
maandag 17 oktober 2016 Made A B.E.J.A. B ’t Hoekske, Nieuwstraat 58 4921 CX Made
maandag 17 oktober 2016 Haven A Made B De Haven, Pieter Breughelstraat 15 4941 ZB Raamsdonksveer
             
dinsdag 18 oktober 2016 Lage Zwaluwe C Haven D Den Domp, Plantsoen 10 4926 RB Lage Zwaluwe
dinsdag 18 oktober 2016 Haven C Wagenberg A De Haven, Pieter Breughelstraat 15 4941 ZB Raamsdonksveer
dinsdag 18 oktober 2016 B.E.J.A. D Terheijden B Vestingzicht, Burgemeester Allardstraat 2a 4931 CA Geertruidenberg
 
maandag 24 oktober 2016 B.E.J.A. B B.E.J.A. D Vestingzicht, Burgemeester Allardstraat 2a 4931 CA Geertruidenberg
maandag 24 oktober 2016 Terheijden B Lage Zwaluwe B De Cour, Markstraat 6 4844 CR Terheijden
maandag 24 oktober 2016 Haven D Lage Zwaluwe C De Haven, Pieter Breughelstraat 15 4941 ZB Raamsdonksveer
maandag 24 oktober 2016 Lage Zwaluwe A B.E.J.A. A Den Domp, Plantsoen 10 4926 RB Lage Zwaluwe
maandag 24 oktober 2016 Made B Haven C ’t Hoekske, Nieuwstraat 58 4921 CX Made
maandag 24 oktober 2016 Made D Haven A ’t Hoekske, Nieuwstraat 58 4921 CX Made
             
dinsdag 25 oktober 2016 Haven B Made C De Haven, Pieter Breughelstraat 15 4941 ZB Raamsdonksveer
dinsdag 25 oktober 2016 B.E.J.A. C Made A Vestingzicht, Burgemeester Allardstraat 2a 4931 CA Geertruidenberg
dinsdag 25 oktober 2016 Wagenberg A Terheijden A Plexat, Kerkstraat 22 4845 ED Wagenberg
 
maandag 31 oktober 2016 Lage Zwaluwe C Lage Zwaluwe A Den Domp, Plantsoen 10 4926 RB Lage Zwaluwe
maandag 31 oktober 2016 Haven A B.E.J.A. A De Haven, Pieter Breughelstraat 15 4941 ZB Raamsdonksveer
maandag 31 oktober 2016 Made C B.E.J.A. C ’t Hoekske, Nieuwstraat 58 4921 CX Made
maandag 31 oktober 2016 Made A Haven D ’t Hoekske, Nieuwstraat 58 4921 CX Made
maandag 31 oktober 2016 Terheijden B Haven B De Cour, Markstraat 6 4844 CR Terheijden
maandag 31 oktober 2016 B.E.J.A. D Made B Vestingzicht, Burgemeester Allardstraat 2a 4931 CA Geertruidenberg

 

Rooster september 2016

Rooster Dongemond Competitie september 2016
             
Datum   Thuis   Uit   Wedstrijdlocatie
             
maandag 5 september 2016 Made D Haven B ’t Hoekske, Nieuwstraat 58 4921 CX Made
maandag 5 september 2016 Made B Haven D ’t Hoekske, Nieuwstraat 58 4921 CX Made
maandag 5 september 2016 Haven A Made A De Haven, Pieter Breughelstraat 15 4941 ZB Raamsdonksveer
maandag 5 september 2016 Terheijden A Lage Zwaluwe C De Cour, Markstraat 6 4844 CR Terheijden
maandag 5 september 2016 Lage Zwaluwe A B.E.J.A. B Den Domp, Plantsoen 10 4926 RB Lage Zwaluwe
maandag 5 september 2016 B.E.J.A. C B.E.J.A. D Vestingzicht, Burgemeester Allardstraat 2a 4931 CA Geertruidenberg
             
dinsdag 6 september 2016 B.E.J.A. A Lage Zwaluwe B Vestingzicht, Burgemeester Allardstraat 2a 4931 CA Geertruidenberg
dinsdag 6 september 2016 Haven C Made C De Haven, Pieter Breughelstraat 15 4941 ZB Raamsdonksveer
dinsdag 6 september 2016 Wagenberg A Terheijden B Plexat, Kerkstraat 22 4845 ED Wagenberg
 
maandag 12 september 2016 Haven B Haven D De Haven, Pieter Breughelstraat 15 4941 ZB Raamsdonksveer
maandag 12 september 2016 Made D Terheijden B ’t Hoekske, Nieuwstraat 58 4921 CX Made
maandag 12 september 2016 Made B B.E.J.A. B ’t Hoekske, Nieuwstraat 58 4921 CX Made
maandag 12 september 2016 B.E.J.A. C Lage Zwaluwe C Vestingzicht, Burgemeester Allardstraat 2a 4931 CA Geertruidenberg
maandag 12 september 2016 Terheijden A Haven A De Cour, Markstraat 6 4844 CR Terheijden
maandag 12 september 2016 Lage Zwaluwe A Lage Zwaluwe B Den Domp, Plantsoen 10 4926 RB Lage Zwaluwe
             
dinsdag 13 september 2016 B.E.J.A. A Made C Vestingzicht, Burgemeester Allardstraat 2a 4931 CA Geertruidenberg
dinsdag 13 september 2016 Wagenberg A B.E.J.A. D Plexat, Kerkstraat 22 4845 ED Wagenberg
dinsdag 13 september 2016 Haven C Made A De Haven, Pieter Breughelstraat 15 4941 ZB Raamsdonksveer
 
maandag 19 september 2016 Lage Zwaluwe C Made C Den Domp, Plantsoen 10 4926 RB Lage Zwaluwe
maandag 19 september 2016 B.E.J.A. D Haven C Vestingzicht, Burgemeester Allardstraat 2a 4931 CA Geertruidenberg
maandag 19 september 2016 Terheijden B B.E.J.A. A De Cour, Markstraat 6 4844 CR Terheijden
maandag 19 september 2016 Made A Made B ’t Hoekske, Nieuwstraat 58 4921 CX Made
maandag 19 september 2016 Haven D B.E.J.A. C De Haven, Pieter Breughelstraat 15 4941 ZB Raamsdonksveer
maandag 19 september 2016 Made D Wagenberg A ’t Hoekske, Nieuwstraat 58 4921 CX Made
             
dinsdag 20 september 2016 Lage Zwaluwe B Haven A Den Domp, Plantsoen 10 4926 RB Lage Zwaluwe
dinsdag 20 september 2016 B.E.J.A. B Terheijden A Vestingzicht, Burgemeester Allardstraat 2a 4931 CA Geertruidenberg
dinsdag 20 september 2016 Haven B Lage Zwaluwe A De Haven, Pieter Breughelstraat 15 4941 ZB Raamsdonksveer
 
maandag 26 september 2016 Made C Made A ’t Hoekske, Nieuwstraat 58 4921 CX Made
maandag 26 september 2016 B.E.J.A. A B.E.J.A. B Vestingzicht, Burgemeester Allardstraat 2a 4931 CA Geertruidenberg
maandag 26 september 2016 Terheijden A B.E.J.A. D De Cour, Markstraat 6 4844 CR Terheijden
maandag 26 september 2016 Made B Made D ’t Hoekske, Nieuwstraat 58 4921 CX Made
maandag 26 september 2016 Haven A Lage Zwaluwe C De Haven, Pieter Breughelstraat 15 4941 ZB Raamsdonksveer
maandag 26 september 2016 Lage Zwaluwe A Haven D Den Domp, Plantsoen 10 4926 RB Lage Zwaluwe
             
dinsdag 27 september 2016 B.E.J.A. C Terheijden B Vestingzicht, Burgemeester Allardstraat 2a 4931 CA Geertruidenberg
dinsdag 27 september 2016 Haven C Lage Zwaluwe B De Haven, Pieter Breughelstraat 15 4941 ZB Raamsdonksveer
dinsdag 27 september 2016 Wagenberg A Haven B Plexat, Kerkstraat 22 4845 ED Wagenberg

 

Rooster augustus 2016

Rooster Dongemond Competitie augustus 2016
Dag   Datum   Thuis   Uit   Wedstrijdlocatie
                 
Maandag 29 augustus 2016 Haven A Haven C De Haven, Pieter Breughelstraat 15 4941 ZB Raamsdonksveer
Maandag 29 augustus 2016 Made C Terheijden A ’t Hoekske, Nieuwstraat 58 4921 CX Made
Maandag 29 augustus 2016 Lage Zwaluwe C Beja A Den Domp, Plantsoen 10 4926 RB Lage Zwaluwe
Maandag 30 augustus 2016 Made A Haven B ’t Hoekske, Nieuwstraat 58 4921 CX Made
Maandag 30 augustus 2016 Terheijden B Made B De Cour, Markstraat 6 4844 CR Terheijden
Maandag 30 augustus 2016 Beja D Lage Zwaluwe A Vestingzicht, Burgemeester Allardstraat 2a 4931 CA Geertruidenberg
Dinsdag 30 augustus 2016 Haven D Made D De Haven, Pieter Breughelstraat 15 4941 ZB Raamsdonksveer
Dinsdag 30 augustus 2016 Beja B Wagenberg A Vestingzicht, Burgemeester Allardstraat 2a 4931 CA Geertruidenberg
Dinsdag 30 augustus 2016 Lage Zwaluwe B Beja C Den Domp, Plantsoen 10 4926 RB Lage Zwaluwe

Winkels in de regio

GenoegKeus-logoGenoeg Keu’s
Seterseweg 4
4903 RV Oosterhout
Telefoon: 06-52680744
Telefoon: 0161-411572
Email: info@genoegkeus-shop.nl
WWW: genoegkeus-shop.nl
Internet: genoegkeus.nl
Openingstijden:
Maandag tot en met vrijdag van 10:00 tot 21:00 uur.
Zaterdag van 10:00 tot en met 18:00 uur.
Zondag op afspraak.


stoffelen-logoStoffelen Biljarts
Dijklaan 133
4814CC Breda
Telefoon: 076 – 5217740
Mobiel: 06 – 22626060
Email: info@stoffelenbreda.nl
WWW: stoffelenbreda.nl
Openingstijden winkel:
Maandag, dinsdag, woensdag en vrijdag: Alleen op afspraak. Wel telefonisch bereikbaar.
Donderdag: 09:00 tot 21:00 – reparaties klaar terwijl u wacht
Zaterdag: 10:00 tot 16:00 – reparaties klaar terwijl u wacht


biljartspecialist-brabant-reclameBiljartspecialist Brabant
Bisschop Zwijsenstraat 75
5021 KA, Tilburg
WWW: biljartspecialist.nl
Email: info@biljartspecialist.nl
Telefoon: 06 51576258


De Ronde Biljarts (opgeheven per 07-12-2013)
Catharinastraat 2
4901 GR Oosterhout
Kastanjelaan 72
Telefoon: 0162-426103
De Ronde Biljarts (opgeheven per 07-12-2013)
Middenlaan 37
4902PP Oosterhout
Telefoon. 0162-451231


fdv-logoFDV Biljartbenodigheden
Hoofdstraat 146
5121 JJ Rijen
Noord Brabant
Telefoon: 06 – 27464618
Email: info@fdvbiljart-keu.com
WWW: fdvbiljart-keu.com


Snijders-biljarts-01Anton Snijders Biljarts
Industrieweg 90, Waalwijk
Noord Brabant
Telefoon: 0416-330852
Email: info@snijdersbiljarts.nl
WWW: snijdersbiljarts.nl


Frans van Erp Biljarts
Oisterwijksebaan 87
5018CA Tilburg
Noord Brabant
Telefoon: 013-5357744


Biljartboetiek
Emmaplein 28
4615 KK Bergen op Zoom
Telefoon: 0164 – 244164
Email: biljarts@concepts.nl


de-distel-biljarts-logoDe Distel Biljarts B.V.
Scherpdeel 20 A
4703 RJ Roosendaal
Telefoon: 0165 – 563800
Email: verkoop@dedistelbiljarts.nl
WWW: dedistelbiljarts.nl
Openingstijden:
Woensdag: van 13:00 tot 17:00 uur
Zaterdag: 13:00 tot 16:00 uur
Alle dagen open op afspraak.


Dekkers Biljarts
Dorpsstraat 73a
5241 EB Rosmalen
Telefoon: 073 – 6415464
Fax: 073 – 6445344


eurobiljarts-01EUROBILJARTS
Op de Bree 30
6099CN Maasgouw-Beegden
Tel: 0475-578011
GSM: 0653800185
Email: verkoop@eurobiljarts.eu
WWW: eurobiljarts.eu
Openingstijden:
Maandag: 13.30u tot 17.30u
Dinsdag en woensdag: 11.00u tot 17.30u
Zaterdag van 11.00u tot 17.00u
Buiten deze tijden alleen op telefonische afspraak


Rini van Bracht Biljarts
Kamillestraat 7
5143 CH  Waalwijk
Telefoon: 0416-332044


De Biljartboetiek
Emmaplein 28
4615 KK Bergen op Zoom
Tel: 0164-244164
Email: biljart1@planet.nl
WWW: http://www.biljartboetiek.nl/
Openingstijden:
Maandag 13:00 – 17:30
Dinsdag, woensdag en donderdag 11:15 – 17:30
Vrijdag 11:15 – 17:00
Zaterdag 10:00 – 14:00 – Zondag Gesloten – Verder volgens afspraak!


Logo-biljardfabriek-het oostenBiljartfabriek Het Oosten
Grotestraat 260
7443 BW Nijverdal
Telefoon: 0548-618866
GSM: 06-55190777
Email: info@biljartfabriek-het-oosten.nl
Internet: biljartfabriek-het-oosten.nl
Openingstijden:
Maandag t/m vrijdag vanaf 09:00 tot 17:00 uur
Zaterdag en/of ’s avonds geopend op afspraak.


eureka-logo-01Eureka Billard Fabriek
Hoogstraat 123
5258 BC Berlicum
Telefoon: 073 503 12 64
Fax: 073 503 18 99
Email: info@biljartkeu.com
Internet: biljartkeu.com
WWW: biljartkeu.nl
Openingstijden:
Maandag t/m Vrijdag : 09.00 – 17.30 uur
Zaterdag : 10.00 – 16.00 uur
Lunchpauze : 12.00 – 13.00 uur


vandenbroekbiljarts.nlVan den Broek Biljarts
LET OP: M.i. van 1 februari 2017 verhuist maar:
Bolderweg 37 A/B
1332 AZ Almere
Telefoon: 0365374054
Mobiel: 06 54343800
Email: info@vandenbroekbiljarts.nl
Internet: vandenbroekbiljarts.nl
Openingstijden winkel:
Maandag: alleen op afspraak. Wel telefonisch bereikbaar
Dinsdag: 10:00 tot 16:30
Woensdag: 13:00 tot 16:30 Let op ! Wel telefonisch bereikbaar
Donderdag: 10:00 tot 16:30
Vrijdag: 10:00 tot 16:30


ahbiljarts-logoV.O.F. Arno Hendriksen Biljarts
In de Mehre 85-87
6114 NE Susteren
Limburg
Telefoon: 046–4493407
Mobiel: 06–22233168
Keu monteur: 06-37304637 (ook whatsapp)
Email: ahbiljarts@home.nl
Internet: ahbiljarts.nl
Openingstijden winkel:
Maandag tm zaterdag: 12:00 tot 17:00
Woensdag: gesloten


biljartshopcees-01Biljartshopcees
Breedeway 8
3371 CX
Hardinxveld-Giessendam
Zuid Holland
Telefoon:
Mobiel: 06-51805103 (bereikbaar Van 9.00 / 17.00 uur)
Email: info@biljartshopcees.nl
Internet: biljartshopcees.nl


biljart010Biljartsport Rotterdam
horsenerf 4
3067 SW Rotterdam
Zuid Holland
Telefoon: 010-4560564
Mobiel: 06-20583780
Email: info@biljart010.nl
Internet: biljart010.nl


betuwe-biljarts-01Betuwe Biljarts
Westluidensestraat 16
4001NG Tiel
Telefoon: 0344-607457
Mobiel:
Email: info@betuwebiljarts.nl
Internet: betuwebiljarts.nl


A1-biljarts-01A1 Biljarts V.O.F.
Illinckstraat 6
6961 DM Eerbeek
Gelderland
Telefoon: 0313-656122
Fax: 0313-659915
Mobiel: 06-53355131
Email: info@a1biljarts.nl
Internet: a1biljarts.nl


Staat uw winkel of webshop niet in deze lijst, of kloppen uw gegevens niet meer, mail ons uw gegevens en eventueel logo en we vermelden uw gegevens.

Rooster april 2016

Datum   Thuis   Uit   Wedstrijdlocatie
             
maandag 4 april 2016 Made A B.E.J.A. C ’t Hoekske, Nieuwstraat 58 4921 CX Made
maandag 4 april 2016 Lage Zwaluwe C Haven D Den Domp, Plantsoen 10 4926 RB Lage Zwaluwe
maandag 4 april 2016 B.E.J.A. A Lage Zwaluwe A Vestingzicht, Burgemeester Allardstraat 2a 4931 CA Geertruidenberg
maandag 4 april 2016 Made C Haven B ’t Hoekske, Nieuwstraat 58 4921 CX Made
maandag 4 april 2016 Terheijden A Wagenberg A De Cour, Markstraat 6 4844 CR Terheijden
maandag 4 april 2016 Haven A Made B De Haven, Pieter Breughelstraat 15 4941 ZB Raamsdonksveer
             
dinsdag 5 april 2016 Lage Zwaluwe B Terheijden B Den Domp, Plantsoen 10 4926 RB Lage Zwaluwe
dinsdag 5 april 2016 B.E.J.A. D B.E.J.A. B Vestingzicht, Burgemeester Allardstraat 2a 4931 CA Geertruidenberg
dinsdag 5 april 2016 Haven C Made B De Haven, Pieter Breughelstraat 15 4941 ZB Raamsdonksveer
             
maandag 11 april 2016 Made B Terheijden A ’t Hoekske, Nieuwstraat 58 4921 CX Made
maandag 11 april 2016 Haven B Haven A De Haven, Pieter Breughelstraat 15 4941 ZB Raamsdonksveer
maandag 11 april 2016 Lage Zwaluwe A B.E.J.A. C Den Domp, Plantsoen 10 4926 RB Lage Zwaluwe
maandag 11 april 2016 Made D Haven C ’t Hoekske, Nieuwstraat 58 4921 CX Made
maandag 11 april 2016 Terheijden B Lage Zwaluwe C De Cour, Markstraat 6 4844 CR Terheijden
maandag 11 april 2016 B.E.J.A. D Made A Vestingzicht, Burgemeester Allardstraat 2a 4931 CA Geertruidenberg
             
dinsdag 12 april 2016 Wagenberg A B.E.J.A. A Plexat, Kerkstraat 22 4845 ED Wagenberg
dinsdag 12 april 2016 B.E.J.A. B Lage Zwaluwe B Vestingzicht, Burgemeester Allardstraat 2a 4931 CA Geertruidenberg
dinsdag 12 april 2016 Haven D Made C De Haven, Pieter Breughelstraat 15 4941 ZB Raamsdonksveer
             
maandag 18 april 2016 Made A Lage Zwaluwe A ’t Hoekske, Nieuwstraat 58 4921 CX Made
maandag 18 april 2016 Haven A Haven D De Haven, Pieter Breughelstraat 15 4941 ZB Raamsdonksveer
maandag 18 april 2016 Lage Zwaluwe C B.E.J.A. B Den Domp, Plantsoen 10 4926 RB Lage Zwaluwe
maandag 18 april 2016 Made C Terheijden B ’t Hoekske, Nieuwstraat 58 4921 CX Made
maandag 18 april 2016 Terheijden A Made D De Cour, Markstraat 6 4844 CR Terheijden
maandag 18 april 2016 B.E.J.A. C Wagenberg A Vestingzicht, Burgemeester Allardstraat 2a 4931 CA Geertruidenberg
             
dinsdag 19 januari 2016 B.E.J.A. A Made B Vestingzicht, Burgemeester Allardstraat 2a 4931 CA Geertruidenberg
dinsdag 19 januari 2016 Haven C Haven B De Haven, Pieter Breughelstraat 15 4941 ZB Raamsdonksveer
dinsdag 19 januari 2016 Lage Zwaluwe B B.E.J.A. D Den Domp, Plantsoen 10 4926 RB Lage Zwaluwe
             
maandag 25 april 2016 Made B B.E.J.A. C ’t Hoekske, Nieuwstraat 58 4921 CX Made
maandag 25 april 2016 Haven D Haven C De Haven, Pieter Breughelstraat 15 4941 ZB Raamsdonksveer
maandag 25 april 2016 Lage Zwaluwe B B.E.J.A. D Den Domp, Plantsoen 10 4926 RB Lage Zwaluwe
maandag 25 april 2016 Made D B.E.J.A. A ’t Hoekske, Nieuwstraat 58 4921 CX Made
maandag 25 april 2016 Terheijden B Haven A De Cour, Markstraat 6 4844 CR Terheijden
maandag 25 april 2016 Lage Zwaluwe B Made A Den Domp, Plantsoen 10 4926 RB Lage Zwaluwe
             
dinsdag 26 april 2016 Wagenberg A Lage Zwaluwe A Plexat, Kerkstraat 22 4845 ED Wagenberg
dinsdag 26 april 2016 Haven B Terheijden A De Haven, Pieter Breughelstraat 15 4941 ZB Raamsdonksveer
dinsdag 26 april 2016 B.E.J.A. D Lage Zwaluwe D Vestingzicht, Burgemeester Allardstraat 2a 4931 CA Geertruidenberg

Terug naar rooster Dongemond 2015 – 2016

Rooster maart 2016

Datum   Thuis   Uit   Wedstrijdlocatie
             
dinsdag 1 maart 2016 Wagenberg A Haven C Plexat, Kerkstraat 22 4845 ED Wagenberg
dinsdag 1 maart 2016 B.E.J.A. B Made A Vestingzicht, Burgemeester Allardstraat 2a 4931 CA Geertruidenberg
dinsdag 1 maart 2016 Haven D Lage Zwaluwe B De Haven, Pieter Breughelstraat 15 4941 ZB Raamsdonksveer
             
maandag 7 maart 2016 Made C Lage Zwaluwe C ’t Hoekske, Nieuwstraat 58 4921 CX Made
maandag 7 maart 2016 Haven C B.E.J.A. D De Haven, Pieter Breughelstraat 15 4941 ZB Raamsdonksveer
maandag 7 maart 2016 B.E.J.A. C Haven D Vestingzicht, Burgemeester Allardstraat 2a 4931 CA Geertruidenberg
maandag 7 maart 2016 Made B Made A ’t Hoekske, Nieuwstraat 58 4921 CX Made
maandag 7 maart 2016 Terheijden A B.E.J.A. B De Cour, Markstraat 6 4844 CR Terheijden
maandag 7 maart 2016 Lage Zwaluwe A Haven B Den Domp, Plantsoen 10 4926 RB Lage Zwaluwe
             
dinsdag 8 maart 2016 Haven A Lage Zwaluwe B De Haven, Pieter Breughelstraat 15 4941 ZB Raamsdonksveer
dinsdag 8 maart 2016 B.E.J.A. A Terheijden B Vestingzicht, Burgemeester Allardstraat 2a 4931 CA Geertruidenberg
dinsdag 8 maart 2016 Wagenberg A Made D Plexat, Kerkstraat 22 4845 ED Wagenberg
             
maandag 14 maart 2016 Made D Made B ’t Hoekske, Nieuwstraat 58 4921 CX Made
maandag 14 maart 2016 Terheijden B B.E.J.A. C De Cour, Markstraat 6 4844 CR Terheijden
maandag 14 maart 2016 Haven D Lage Zwaluwe A De Haven, Pieter Breughelstraat 15 4941 ZB Raamsdonksveer
maandag 14 maart 2016 Lage Zwaluwe B Haven C Den Domp, Plantsoen 10 4926 RB Lage Zwaluwe
maandag 14 maart 2016 B.E.J.A. B B.E.J.A. A Vestingzicht, Burgemeester Allardstraat 2a 4931 CA Geertruidenberg
maandag 14 maart 2016 Made A Lage Zwaluwe A ’t Hoekske, Nieuwstraat 58 4921 CX Made
             
dinsdag 15 maart 2016 Haven B Wagenberg A De Haven, Pieter Breughelstraat 15 4941 ZB Raamsdonksveer
dinsdag 15 maart 2016 B.E.J.A. D Terheijden A Vestingzicht, Burgemeester Allardstraat 2a 4931 CA Geertruidenberg
dinsdag 15 maart 2016 Lage Zwaluwe C Haven A Den Domp, Plantsoen 10 4926 RB Lage Zwaluwe
             
maandag 21 maart 2016 Made D Made A ’t Hoekske, Nieuwstraat 58 4921 CX Made
maandag 21 maart 2016 Terheijden A Lage Zwaluwe B De Cour, Markstraat 6 4844 CR Terheijden
maandag 21 maart 2016 Made B Haven B ’t Hoekske, Nieuwstraat 58 4921 CX Made
maandag 21 maart 2016 Haven A Made C De Haven, Pieter Breughelstraat 15 4941 ZB Raamsdonksveer
maandag 21 maart 2016 B.E.J.A. A B.E.J.A. D Vestingzicht, Burgemeester Allardstraat 2a 4931 CA Geertruidenberg
maandag 21 maart 2016 Lage Zwaluwe A Terheijden B Den Domp, Plantsoen 10 4926 RB Lage Zwaluwe
             
dinsdag 22 maart 2016 Wagenberg A Haven D Plexat, Kerkstraat 22 4845 ED Wagenberg
dinsdag 22 maart 2016 B.E.J.A. C B.E.J.A. B Vestingzicht, Burgemeester Allardstraat 2a 4931 CA Geertruidenberg
dinsdag 22 maart 2016 Haven C Lage Zwaluwe C De Haven, Pieter Breughelstraat 15 4941 ZB Raamsdonksveer

Terug naar rooster Dongemond 2015 – 2016

Rooster mei 2016

Datum   Thuis   Uit   Wedstrijdlocatie
             
maandag 2 mei 2016 Made C B.E.J.A. D ’t Hoekske, Nieuwstraat 58 4921 CX Made
maandag 2 mei 2016 B.E.J.A. C Made D Vestingzicht, Burgemeester Allardstraat 2a 4931 CA Geertruidenberg
maandag 2 mei 2016 Haven C Terheijden B De Haven, Pieter Breughelstraat 15 4941 ZB Raamsdonksveer
maandag 2 mei 2016 Made A Wagenberg A ’t Hoekske, Nieuwstraat 58 4921 CX Made
maandag 2 mei 2016 Terheijden A Haven D De Cour, Markstraat 6 4844 CR Terheijden
maandag 2 mei 2016 Lage Zwaluwe C Lage Zwaluwe B Den Domp, Plantsoen 10 4926 RB Lage Zwaluwe
             
dinsdag 3 mei 2016 B.E.J.A. A Haven B Vestingzicht, Burgemeester Allardstraat 2a 4931 CA Geertruidenberg
dinsdag 3 mei 2016 Lage Zwaluwe A Made B Den Domp, Plantsoen 10 4926 RB Lage Zwaluwe
dinsdag 3 mei 2016 Haven A B.E.J.A. B De Haven, Pieter Breughelstraat 15 4941 ZB Raamsdonksveer
             
maandag 9 mei 2016 Made C Lage Zwaluwe A ’t Hoekske, Nieuwstraat 58 4921 CX Made
maandag 9 mei 2016 Terheijden B Haven D De Cour, Markstraat 6 4844 CR Terheijden
maandag 9 mei 2016 Lage Zwaluwe B Made B Den Domp, Plantsoen 10 4926 RB Lage Zwaluwe
maandag 9 mei 2016 Made A Terheijden A ’t Hoekske, Nieuwstraat 58 4921 CX Made
maandag 9 mei 2016 Haven A B.E.J.A. C De Haven, Pieter Breughelstraat 15 4941 ZB Raamsdonksveer
maandag 9 mei 2016 B.E.J.A. D Made D Vestingzicht, Burgemeester Allardstraat 2a 4931 CA Geertruidenberg
             
dinsdag 10 mei 2016 B.E.J.A. B Haven B Vestingzicht, Burgemeester Allardstraat 2a 4931 CA Geertruidenberg
dinsdag 10 mei 2016 Haven C B.E.J.A. A De Haven, Pieter Breughelstraat 15 4941 ZB Raamsdonksveer
dinsdag 10 mei 2016 Lage Zwaluwe C Wagenberg A Den Domp, Plantsoen 10 4926 RB Lage Zwaluwe

Terug naar rooster Dongemond 2015 – 2016