Galerij der kampioenen

keu-02
B.E.J.A. toernooi 2016:
1e plaats: Beja B (Geertruidenberg)
2e plaats: De Haven B (Raamsdonksveer)
3e plaats: De Leest (Dongen)


1e BV Beja bandstoten toernooi 2016:
1e plaats: …………..
2e plaats: …………..
3e plaats: …………..


24e Haven toernooi 2016:
1e plaats: Beja A (Geertruidenberg)
2e plaats: Beja C (Geertruidenberg)
3e plaats: Bunthoef (Oosterhout)


Dongemond Senioren biljartkring 2015 – 2016
1e plaats: Lage Zwaluwe A met 1224,150 punten.
2e plaats: BV Beja C (Geertruidenberg) met 1222,570 punten.
3e plaats: Terheijden B met 1194,780 punten.


2015-2016 Onderlinge Beja competitie:
1e Plaats: Wim Domenie met 155.50 punten.
2e Plaats: Terry van Erp met 151.92 punten.
3e Plaats: Ad van den Heuvel met 151.25 punten.


B.E.J.A. toernooi 2015:
1e plaats: De Oude Keu B (Hank)
2e plaats: Terheijden (Terheijden)
3e plaats: De Oude Keu A (Hank)


23e Haven toernooi 2015:
1e plaats: Den Domp (Lage Zwaluwe)
2e plaats:
3e plaats:

keu-01

B.E.J.A. toernooi 2014:
1e plaats: De Blauwe punt B (Oosterhout)
2e plaats: ………….
3e plaats: ………….


2014-2015 Onderlinge Beja competitie:
1e Plaats: Wim Domenie met 223,00 punten.
2e Plaats: Henk Schoonen met 220,94 punten.
3e Plaats: Jan Verwijmeren met 205.90 punten.

keu-02

2013-2014 Onderlinge Beja competitie:
1e Plaats: ……………..
2e Plaats: ……………..
3e Plaats: ……………..


B.E.J.A. toernooi 2013:
1e plaats: De Haven B (Raamsdonksveer)
2e plaats: Accent Noord (Oosterhout)
3e plaats: KBO Wagenberg


22e Haven toernooi 2014:
1e plaats: De Cour (Terheijden)
2e plaats:
3e plaats:

keu-01

2012-2013 Onderlinge Beja competitie:
1e Plaats: ……………..
2e Plaats: ……………..
3e Plaats: ……………..

keu-02

B.E.J.A. toernooi 2012:
1e plaats: Terheijden
2e plaats: ………….
3e plaats: ………….


21e Haven toernooi 2013:
1e plaats: Heidehof (Oosterhout)
2e plaats:
3e plaats:


2011-2012 Onderlinge Beja competitie:
1e Plaats: ……………..
2e Plaats: ……………..
3e Plaats: ……………..


Dongemond Senioren biljartkring 2011 – 2012
1e plaats: Terheijden A met 1244,37 punten.
2e plaats: Lage Zwaluwe A met 1221,27 punten.
3e plaats: Wagenberg met 1191,08 punten.

keu-01

B.E.J.A. toernooi 2011:
1e plaats: ………….
2e plaats: ………….
3e plaats: ………….


20e Haven toernooi 2012:
1e plaats: M.O.B.C. (Made)
2e plaats:
3e plaats:


2010-2011 Onderlinge Beja competitie:
1e Plaats: ……………..
2e Plaats: ……………..
3e Plaats: ……………..


19e Haven toernooi 2011:
1e plaats: M.O.B.C. (Made)
2e plaats:
3e plaats:


Dongemond Senioren biljartkring 2010 – 2011
1e plaats: Terheijden A met 1244,37 punten.
2e plaats: Lage Zwaluwe A met 1221,27 punten.
3e plaats: Wagenberg met 1191,08 punten.

keu-02

18e Haven toernooi 2010:
1e plaats: Plexat (Wagenberg)
2e plaats:
3e plaats:


Dongemond Senioren biljartkring 2009 – 2010
1e plaats: …………. met ….,.. punten.
2e plaats: …………. met ….,.. punten.
3e plaats: …………. met ….,.. punten.

keu-01

17e Haven toernooi 2009:
1e plaats: De Ouwe Keu (Hank)
2e plaats:
3e plaats:


Dongemond Senioren biljartkring 2008 – 2009
1e plaats: …………. met ….,.. punten.
2e plaats: …………. met ….,.. punten.
3e plaats: …………. met ….,.. punten.

keu-02

16e Haven toernooi 2008:
1e plaats: De Cour (Terheijden)
2e plaats:
3e plaats:


Dongemond Senioren biljartkring 2007 – 2008
1e plaats: …………. met ….,.. punten.
2e plaats: …………. met ….,.. punten.
3e plaats: …………. met ….,.. punten.

keu-01

15e Haven toernooi 2007:
1e plaats: De Haven B (Raamsdonksveer)
2e plaats:
3e plaats:


Dongemond Senioren biljartkring 2006 – 2007
1e plaats: …………. met ….,.. punten.
2e plaats: …………. met ….,.. punten.
3e plaats: …………. met ….,.. punten.

keu-02

14e Haven toernooi 2006:
1e plaats: Slotjes C (Oosterhout)
2e plaats:
3e plaats:


Dongemond Senioren biljartkring 2005 – 2006
1e plaats: …………. met ….,.. punten.
2e plaats: …………. met ….,.. punten.
3e plaats: …………. met ….,.. punten.

keu-01

13e Haven toernooi 2005:
1e plaats: Slotjes (Oosterhout)
2e plaats:
3e plaats:


12e Haven toernooi 2004:
1e plaats: Den Domp (Lage Zwaluwe)
2e plaats:
3e plaats:


11e Haven toernooi 2003:
1e plaats: De Haven A (Raamsdonksveer)
2e plaats:
3e plaats:


10e Haven toernooi 2002:
1e plaats: W Groep (Made)
2e plaats:
3e plaats:


9e Haven toernooi 2001:
1e plaats: Slotjes (Oosterhout)
2e plaats:
3e plaats:


8e Haven toernooi 2000:
1e plaats: De Oude Keu (Hank)
2e plaats:
3e plaats:


7e Haven toernooi 1999:
1e plaats:
2e plaats:
3e plaats:


6e Haven toernooi 1998:
1e plaats:
2e plaats:
3e plaats:


5e Haven toernooi 1997:
1e plaats:
2e plaats:
3e plaats:


4e Haven toernooi 1996:
1e plaats:
2e plaats:
3e plaats:


3e Haven toernooi 1995:
1e plaats:
2e plaats:
3e plaats:


2e Haven toernooi 1994:
1e plaats:
2e plaats:
3e plaats:


1e Haven toernooi 1993:
1e plaats:
2e plaats:
3e plaats:


Digiprove sealDe inhoudt op deze pagina van bv b.e.j.a. is Digiproved © 2015-2016
Facebooktwittergoogle_pluspinterest

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *