Europees kampioenschap driebanden

Terug naar de statistieken

Jaar Plaats 1e plaats 2e plaats 3e plaats
1933  Amsterdam  Franz Aeberhard  Henk Robijns  Claudio Puigvert
1935  Amsterdam  Alfred Lagache  Jacques Davin  Emile Zaman
1936  Marseille  Claudio Puigvert  August Tiedtke  Arnoud Sengers
1939  Angoulême  Alfred Lagache  Arie Bos  Alfredo Ferraz
1947  Brussel  Alfred Lagache  René Vingerhoedt  Claudio Puigvert
1948  Madrid  Joaquim Domingo  Roger Hanoun  René Vingerhoedt
1949  Angoulême  Alfred Lagache  René Vingerhoedt  Laurent Lacroix
1950  Amsterdam  Bert Wevers  Bernard Siguret  Guy Dessart
1951  Antwerpen  René Vingerhoedt  Alfred Lagache  Guy Dessart
1952  Lausanne  René Vingerhoedt  August Tiedtke  Jan Broekhuizen
1953  Madrid  René Vingerhoedt  August Tiedtke  Antonio Ventura
1954  Mannheim  René Vingerhoedt  Walter Lütgehetmann  Pierre Fauconnier
1955  Amsterdam  René Vingerhoedt  Herman Popeijus  Walter Lütgehetmann
1956  Saarbrücken  René Vingerhoedt  August Tiedtke  Pierre Fauconnier
1957  Antwerpen  René Vingerhoedt  August Tiedtke  Raymond Steylaerts
1957  Lissabon  Bernard Siguret  Jaime Pimenta  Johann Scherz
1958  Cannes  Johann Scherz  August Tiedtke  René Vingerhoedt
1959  Hilversum  René Vingerhoedt  August Tiedtke  Bernard Siguret
1960  Düsseldorf  René Vingerhoedt  August Tiedtke  Laurent Boulanger
1961  Triëst  Johann Scherz  Henny de Ruyter  Raymond Ceulemans
1962  Kaatsheuvel  Raymond Ceulemans  Johann Scherz  Herman Popeijus
1963  Brussel  Raymond Ceulemans  Johann Scherz  Raymond Ceulemans
1964  Kopenhagen  Raymond Ceulemans  Johann Scherz  Raymond Steylaerts
1965  Wenen  Raymond Ceulemans  Johann Scherz  Roger Hanoun
1966  Lissabon  Raymond Ceulemans  Johann Scherz  Jan Doggen
1967  Angoulême  Raymond Ceulemans  Fernand van Barel  Johann Scherz
1968  Madrid  Raymond Ceulemans  Johann Scherz  Laurent Boulanger
1969  Den Haag  Raymond Ceulemans  Laurent Boulanger  Johann Scherz
1970  Doornik  Raymond Ceulemans  Johann Scherz  August Tiedtke
1971  Geel  Raymond Ceulemans  Johann Scherz  Laurent Boulanger
1972  Dortmund  Raymond Ceulemans  Peter Thøgersen  Rini van Bracht
1973  Crosne  Arnold de Paepe  Ludo Dielis  Roland Dufetelle
1974  Eeklo  Raymond Ceulemans  Ludo Dielis  Richard Bitalis
1975  Rotterdam  Raymond Ceulemans  Rini van Bracht  Laurent Boulanger
1976  Valencia  Raymond Ceulemans  Ludo Dielis  Johann Scherz
1977  Lausanne  Raymond Ceulemans  Ludo Dielis  Johann Scherz
1978  Kopenhagen  Raymond Ceulemans  Peter Thøgersen  Ludo Dielis
1979  Düren  Raymond Ceulemans  Johann Scherz  Egidio Vieirat
1980  Helsingborg  Raymond Ceulemans  Johann Scherz  Christ van der Smissen
1981  Wenen  Raymond Ceulemans  Raymond Steylaerts  Piet de Jong
1982  Porto  Raymond Ceulemans  Johann Scherz  Ludo Dielis
1983  Duinkerke  Raymond Ceulemans  Torbjörn Blomdahl  Egidio Vieirat
1984  Leuven  Rini van Bracht  Egidio Vieirat  Günter Siebert
1985  Amersfoort  Torbjörn Blomdahl  Rini van Bracht  Raymond Ceulemans
1986  Mondorf-les-Bains  Torbjörn Blomdahl  Avelino Rico  Jorge Theriaga
1987  Waalwijk  Raymond Ceulemans  Torbjörn Blomdahl  Ludo Dielis
1988  Vejle  Torbjörn Blomdahl  Raymond Ceulemans  Christ van der Smissen
1989  Viersen  Lennart Blomdahl  Richard Bitalis  Torbjörn Blomdahl
1990  Norrköping  Torbjörn Blomdahl  Dick Jaspers  Paul Stroobants
1991  Dordrecht  Torbjörn Blomdahl  Dick Jaspers  Raymond Ceulemans
1992  Caïro  Raymond Ceulemans  Francis Connesson  Marco Zanetti
1993  Corbeil-Essonnes  Rini van Bracht  Maxime Aguirre  Paul Stroobants
1994  Odense  John Tijssens  Andreas Efler  Dion Nelin
1995  Praag  Jozef Philipoom  Hans Laursen  Jorge Theriaga John Tijssens
1997  Mondorf-les-Bains  Dani Sánchez  Jean-Christophe Roux  Peter de Backer Dion Nelin
1998  Aubagne  Torbjörn Blomdahl  Martin Horn  Dick Jaspers Dani Sánchez
1999  Porto  Semih Sayginer  Dion Nelin  Dick Jaspers Jorge Theriaga
2000  Madrid  Dani Sánchez  Semih Sayginer  Raimond Burgman Eddy Leppens
2001  Odense  Torbjörn Blomdahl  Tonny Carlsen  Dick Jaspers Dion Nelin
2002  İzmir  Frédéric Caudron  Tonny Carlsen  Torbjörn Blomdahl Jacob Haack-Sørensen
2003  Göynük  Dick Jaspers  Frédéric Caudron  Martin Horn Marco Zanetti
2004  Ölüdeniz  Murat Naci Çoklu  Martin Horn  Torbjörn Blomdahl Dani Sánchez
2005  Porto  Torbjörn Blomdahl  Frédéric Caudron  Dick Jaspers Brian Knudsen
2006  Antalya  Frédéric Caudron  Semih Sayginer  Dick Jaspers Dani Sánchez
2007  Salon-de-Provence  Eddy Merckx  Frédéric Caudron  Dick Jaspers Dani Sánchez
2008  Florange  Dick Jaspers  Torbjörn Blomdahl  Roland Forthomme Marco Zanetti
2009  Odense  Dani Sánchez  Frédéric Caudron  Torbjörn Blomdahl Tayfun Tasdemir
2010  Sankt Wendel  Dick Jaspers  Eddy Merckx  Marco Zanetti Tayfun Tasdemir
2011  Porto  Dick Jaspers  Eddy Merckx  Torbjörn Blomdahl Frédéric Caudron
2012  Istanbul  Filipos Kasidokostas  Raimond Burgman  Martin Horn Murat Naci Çoklu
2013  Brandenburg an der Havel  Marco Zanetti  Christian Rudolph  Frédéric Caudron Glenn Hofman

* In 1957 werden er twee EK’s georganiseerd.

Terug naar de statistieken

Digiprove sealDe inhoudt op deze pagina van bv b.e.j.a. is Digiproved © 2015
Facebooktwittergoogle_pluspinterest

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *